Wiosenna edycja Cenników AAT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlowo-promocyjną systemów zabezpieczeń AAT w wiosennych wydaniach cenników – w zakładce Marketing > Cenniki.

Od roku 2017, w Telewizji dozorowej zwracamy szczególną uwagę na nowy wymiar cenowy obejmujący urządzenia AHD by NOVUS. Od teraz budowa systemów oparta na technologii analogowej wysokiej rozdzielczości oznacza jeszcze lepszą ofertę cenową. Wśród nowości marki NOVUS prezentujemy kamery AHD Multistandard 4 w 1, z możliwością doboru standardu rejestracji. Kamery te pracują w trybie AHD 1080p, CVI 1080p, TVI 1080p i analog 960H, dzięki czemu można je zintegrować z już istniejącymi systemami monitoringu. Oferta IP to bogaty wachlarz nowoczesnych i zaawansowanych funkcjonalnie kamer o szerokim spektrum rozdzielczości do 12 MPX. Ponadto przedstawiamy rejestratory IP serii 6000 z funkcją przeglądania archiwum po obrazach oraz funkcją dynamicznej zmiany parametrów nagrywania (prędkości, jakości i rozdzielczości) po wystąpieniu zdarzenia alarmowego.

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu to nowoczesne i niezawodne systemy alarmowe marki DSC. Wyróżnia je innowacyjna, dwukierunkowa komunikacja bezprzewodowa bazująca na technologii dalekiego zasięgu PowerG. Nowe rozwiązanie w ofercie AAT to autonomiczny system DSC WP8010 – bezprzewodowa centrala alarmowa wraz z szeroką gamą urządzeń kompatybilnych. Produkt wyróżnia się szybką konfiguracją urządzeń z poziomu centrali, wydłużoną żywotnością baterii, jak i wygodnym, zdalnym zarządzeniem systemem dzięki aplikacji mobilnej DSC WP.

Kontrola dostępu prezentuje nową odsłonę programu nadzorczego KaDe Premium Plus II. Zmiany objęły m.in. najważniejsze elementy systemu, jakimi są kontrolery. Modele serii 2000 marki KaDe opierają się na nowoczesnych, szybkich 32-bitowych procesorach. Mają dużą pojemność bufora zdarzeń oraz pamięci kart, a także trzy kanały komunikacyjne. Na szczególną uwagę zasługują modele kontrolerów serii 2000 z portem IP, rekomendowane do współpracy z programem VENO.

Mamy nadzieję, że nowoczesne technologie i jeszcze lepsze ceny urządzeń zachęcą Państwa do odwiedzenia naszych oddziałów i przyczynią się do dalszej owocnej współpracy.
 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania