Kamery NVIP-5DN2008V/IR-1P oraz NVIP-9DN2018V/IR-1P typu rybie oko w połączeniu z rejestratorami z serii 4000

Kamery typu rybie oko NVIP-5DN2008V/IR-1P oraz NVIP-9DN2018V/IR-1P są kompatybilne z aplikacją NMS i mogą współpracować z rejestratorami z serii 4000 z portami PoE – NVR-4308P8-H1 oraz NVR-4204P4-H1.

Dzięki temu kamery te można wykorzystać nawet w obiektach, w których liczba kamer ma być niewielka. Aby obraz był prawidłowo wyświetlany, po automatycznym wyszukaniu i dodaniu kamery do systemu należy wybrać sposób jej zamontowania – na suficie, biurku, ścianie lub na skośnym stropie. Dostępne tryby wyświetlania to m.in. virtual reality, który pozwala uzyskać podobne efekty jak w przypadku zastosowania kamer PTZ, dokonywać zbliżeń wybranych fragmentów obserwowanej sceny lub obserwować pełną scenę w postaci koła. Pełny obraz sytuacji pozwalają uzyskać tryby cylinder oraz panorama 180 i panorama 360. Najbardziej efektywnymi trybami wyświetlania są tryby podziału z jednym ogólnym widokiem oraz trzema lub ośmioma oknami z niezależnymi widokami ustawianymi przez operatora systemu.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego, znajdującego się pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=TMJwZ0x1OfE, w celu zapoznania się ze sposobem sterowania kamerami typu rybie oko.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania