Kamera IP NOVUS Fisheye kompatybilna z autonomicznymi rejestratorami serii 6000

Bogaty asortyment kamer marki NOVUS typu rybie oko został jeszcze bardziej powiększony przez dodanie kolejnego modelu z serii 3000 NVIP-6DN3618V/IR-1P.

Kamerę wyposażono w matrycę CMOS 2,9" SONY Exmor R STARVIS o rozdzielczości 6 megapikseli - 3096 (H) x 2202 (V) - oraz obiektyw fish eye o ogniskowej f=1,07 mm i maksymalnym otworze przysłony F=2,5. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją NMS (Novus Management System), co pozwala na multiplikowanie obrazów i sterowanie elektronicznie realizowaną funkcją PTZ w celu wyboru pożądanej sceny. Funkcje te dostępne są zarówno w trybie na żywo, jak i podczas odtwarzania nagrań.

Kamera współpracuje z autonomicznymi rejestratorami umożliwiając, w zależności od trybu pracy, podgląd w podziale 2x2 (obraz widziany w trybie rybiego oka i trzy wyselekcjonowane sceny), obsługę kamery z obiektywem rybie oko w trybie pełnoekranowym i wybór pożądanej sceny. Kamera obsługuje karty microSD. W ramach reakcji na zdarzenia alarmowe może zapisywać obraz na tych kartach, wysłać e-mail, zapisać obraz na serwerze FTP oraz wyzwolić wyjście alarmowe.

Kamera generuje równocześnie trzy strumienie wizyjne o maksymalnej rozdzielczości przetwarzania 2160x2160 i kompresji H.264, H.265 lub MJPEG.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA sp. z o.o. • Zasady użytkowania