AAT HOLDING na konferencji SECURITECH 2017

W dniach 30-31 maja 2017 roku, w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna  SECURITECH 2017. Tematem spotkania były "Możliwości i ograniczenia techniki w zastosowaniach penitencjarno-ochronnych”. Głównym adresatem spotkania były osoby odpowiedzialne za utrzymanie i modernizację systemów zabezpieczeń w obiektach więziennych.

Główny cel Konferencji to przedstawienie uczestnikom wymagań funkcjonalnych dot. zabezpieczeń technicznych stawianych przez Służbę Więzienną, ale była to też doskonała płaszczyzna wymiany poglądów i doświadczeń osób ze środowiska naukowego, funkcjonariuszy i pracowników z innych służb państwowych. 

Firma AAT HOLDING S.A. uczestniczyła w spotkaniu jako Diamentowy Partner Techniczny. Wszyscy goście mogli zapoznać się z rozwiązaniami naszej firmy, przeznaczonymi do stosowania w systemach więziennictwa. Na stoisku pokazaliśmy możliwości naszych rozwiązań, z naciskiem na systemy ochrony obwodowej, kamery typu „rybie oko” - szczególnie przydatne do monitoringu cel więziennych, oraz kamery termowizyjne, a przede wszystkim możliwości oprogramowania do wizualizacji i integracji systemów zabezpieczeń - VENO

Kluczowym punktem była prelekcja naszego reprezentanta, przedstawiona w pierwszym dniu Konferencji. Prezentacja wyjaśniła na konkretnych przykładach, jak jedna integracja może usprawnić wdrożenie systemu, na który składają się: ochrona obwodowa, monitoring temperatury i wilgoci, monitoring z zastosowaniem kamer z funkcjami inteligencji i analizy obrazu, weryfikacja otwarcia przejścia przez operatora, a także wygłaszanie komunikatów audio.

Jako producent i dostawca systemów dla różnego rodzaju obiektów, z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych oddziałów na terenie całej Polski.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania