AAT na 22. Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2018

SECUREX 2018 

– rewelacyjną odpowiedzią na nieustannie rosnące wymagania klientów branży Security

 

W dniach 23–26.04.2018 r. w Poznaniu odbyła się 22 edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń. Wydarzenie to było idealną okazją do dokonania pełnego przeglądu naszych zaawansowanych rozwiązań systemowych, jak również oferty produktowej, które przedstawiliśmy jako Platynowy Wystawca.

Wyróżnienie w postaci nagrody Acanthus Aureus za jedno z najlepszych stoisk pod kątem architektonicznym i graficznym było zwieńczeniem naszych starannych przygotowań. Każda część stoiska przedstawiała rozwiązania oraz produkty z zakresu poszczególnych systemów zabezpieczeń.

W ramach telewizji dozorowej w technologii NOVUS IP oraz AHD by NOVUS zaprezentowaliśmy m.in. kamery i rejestratory z zaawansowanymi funkcjami analizy obrazu np. wykrywanie twarzy, kamery z detektorem PIR, rejestratory z funkcją POS, rejestrator z macierzą RAID oraz autonomiczną kamerę do rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się System Kamer Nasobnych dedykowany do nadzoru oraz wsparcia wideo dla funkcjonariuszy i pracowników ochrony, który oferuje takie funkcjonalności jak: zdalne monitorowanie sytuacji, dwukierunkową komunikację, lokalizację GPS czy e-mapę na żywo.

W części poświęconej systemom przeciwpożarowym marki POLON-ALFA, oprócz sztandarowego produktu POLON 6000, został przedstawiony System Detekcji Gazów SDG 6000 oraz System Automatycznego Gaszenia z centralą IGNIS 2500.

Z kolei w systemach alarmowych klienci szczególną uwagę zwracali na zewnętrzne i wewnętrzne czujki dualne EVIX, wykorzystujące połączenie dwóch technologii detekcji ruchu PIR + MW. Powodzeniem cieszyły się również systemy hybrydowe POWER NEO marki DSC oraz urządzenia ochrony obwodowej ATSUMI.

Zwiedzający mieli okazję zapoznać się także z rozwiązaniami z zakresu systemów kontroli dostępu marek KaDe i KANTECH, zwłaszcza z inteligentnymi czytnikami kart zbliżeniowych ioSmart.

Na stoisku nie mogło zabraknąć naszego autorskiego oprogramowania – NMS (Novus Management System) do systemów dozoru wizyjnego oraz platformy do integracji i wizualizacji systemów zabezpieczeń – VENO, których grono użytkowników nieustannie rośnie.

Jesteśmy świadomi jaką rolę współcześnie odgrywa bezpieczeństwo, dlatego też naszą obecność na targach postrzegamy przede wszystkim jako możliwość przekazywania wiedzy przez naszych inżynierów technicznych, zapoznania się z problemami napotykanymi przez odwiedzających nasze stoisko i zaproponowania indywidualnych rozwiązań. Rozmowy z Państwem wskazują nam właściwe kierunki rozwoju i wszelkie kwestie, na które powinniśmy zwracać uwagę podczas przygotowywania oferty produktowej.

Serdecznie Państwu dziękujemy za przybycie i owocne spotkania!
Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie całej Polski, gdzie nasi pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania